Şişe dolum makinası nın bu kadar çok tercih edilmesinin ana sebebi, şişenin günümüzde oldukça sağlıklı ve dayanıklı olarak üretilebilmesinden kaynaklanır.

Gıda sektörü başta olmak üzere pek çok sektör ürünlerini kullanıcılarına değişik ebatlarda şişelerde sunmaktadır.

Şişe dolum makinası akışkan ürünlerin doldurulup kapatılması ve etiketlenmesi için kullanılmaktadır.

Yukarıda Özellikleri tarif edilen bu makina ile cam şişe süt dolum, plastik şişe süt dolum, cam şişe ayran dolum, plastik şişe sirke dolum, cam şişe kefir dolum, plastik şişe meyve suyu dolum, plastik şişe şalgam dolum vb. gıda ürünlerinin yanı sıra antifriz, cam suyu, deterjan dolum gibi akışkan ürünlerin dolumu yapılabilmektedir.

Gösterilen sonuç sayısı: 10

Cam şişe ayran dolum makinası Tetripak Makine (1)Cam şişe ayran dolum makinası Tetripak Makine (1)

Cam Şişe Ayran Dolum Makinası

Cam Şişe Ayran Dolum makinası müşteri tarafından istenen özellikler doğrultusunda dizayn edilmektedir. Doldurulacak Cam Şişe ; günlük dolum kapasitesi, kapak özellikleri ve etiket özellikleri ( Tam sarım veya Yarım sarıl ) Cam şişe dolum ve kapama makinası nın tasarım aşamasında göz önünde bulundurulan unsurlar olarak öne çıkmaktadır. Yukarıda Özellikleri tarif edilen bu makina ile Cam şişe ayran dolum, Cam şişe sirke dolum, Cam şişe meyve suyu dolum, cam şişe kefir dolum, cam şişe süt dolum, Cam şişe sos dolum vb. gıda ürünlerinin dolumu yapılabilmektedir.

 

Devamını oku
Cam-şişe-süt-dolum-makinası-Tetripak-makine-süt-dolum-kapatma-etiketleme.Cam-şişe-süt-dolum-makinası-Tetripak-makine-süt-dolum-kapatma-etiketleme.

Cam Şişe Süt Dolum Makinası

Cam şişe süt dolum makinası nın çok tercih edilmesinin sebebi, Cam Şişe nin oldukça sağlıklı ve dayanıklı olmasından kaynaklanmaktadır. Gıda sektörü başta olmak üzere pek çok sektör ürünlerini son tüketiciye değişik ebatlarda cam şişe ler de sunmaktadır. Cam şişe dolum makinası, süt dolum,kapatma ve etiketle işlemleri için kullanılmaktadır. Bu makina ile Cam şişe süt dolum, Cam şişe sirke dolum, Cam şişe meyve suyu dolum, cam şişe kefir dolum, cam şişe sirke dolum, Cam şişe sos dolum vb. gıda ürünlerinin yanı sıra antifriz, cam suyu, deterjan dolum gibi akışkan ürünlerin dolumu yapılabilmektedir.

 

Devamını oku
Cam Şişe Zeytinyağı Dolum ve Kapatma Makinası Tetrimak Makine

Cam Şişe Zeytinyağı Dolum ve Kapatma Makinası

Cam şişe zeytinyağı dolum ve kapatma makinası müşteri tarafından istenen özellikler doğrultusunda dizayn edilmektedir. Doldurulacak Cam Şişe ; günlük dolum kapasitesi, emniyet bandı ve etiket özellikleri ( Çitf veya Tek taraflı ) Cam şişe zeytinyağı dolum ve kapama makinası nın tasarım aşamasında göz önünde bulundurulan unsurlar olarak öne çıkmaktadır. Cam şişe zeytinyağı dolum makinası nın imalat süreci teknik ekipler arasında kordinasyon ile yürütülmektedir.

Devamını oku
deterjan dolum makinası tetripak makine sıvı deterjan dolumdeterjan dolum makinası tetripak makine sıvı deterjan dolum

Deterjan Dolum Makinası

Deterjan dolum makinası temizlik sektöründe faaliyet gösteren üretici firmaların büyük bir çoğunluğunun kullandığı bir makina dır. Sıvı deterjan ve temizlik ürünlerinin şişe veya bidon dolum kapatma etiketleme işlemlerini yapmak için kullanılmaktadır. Sıvı Deterjan dolum makinası üretici firma tarafından seçilen değişik ebat ve şekildeki şişe dolum kapatma yapabilmektedir. Deterjan dolum, plastik şişe cam sil dolum, bidon deterjan dolum, sıvı deterjan dolum, plastik şişe yüzey temizleyici dolum, plastik şişe cif dolum vb. temizlik ürünlerinin akışkan ürünlerin dolumu yapılabilmektedir.

Devamını oku
Dezenfektan dolum makinası Tetripak Makine Ltd. Şti. (1)Dezenfektan dolum makinası Tetripak Makine Ltd. Şti. (1)

Dezenfektan Dolum Makinası

Dezenfektan dolum makinası sağlık ve kozmetik sektöründe faaliyet gösteren üretici firmaların kullandığı bir makina dır. Sıvı dezenfektan ve hijyen ürünlerinin şişe veya bidon dolum kapatma etiketleme işlemlerini yapmak için kullanılmaktadır. Sıvı Dezenfektan dolum makinası üretici firma tarafından seçilen değişik ebat ve şekildeki şişe dolum ve bidon dolum kapatma etiketleme yapabilmektedir. Bu makina ile dezenfektan dolum, plastik şişe sıvı dolum, bidon dezenfektan dolum, sıvı deterjan dolum, plastik şişe yüzey temizleyici dolum, plastik şişe cif dolum vb. dezenfektan ve hijyen ürünlerinin dolumu yapılabilmektedir.

Devamını oku
Plastik şişe sıvı dolum makinasıPlastik-şişe-sıvı-dolum-makinası-Tetripak-Makina

Plastik Şişe Sıvı Dolum Makinası

Plastik şişe sıvı dolum ve kapatma makinaları müşteri tarafından istenen özellikler doğrultusunda dizayn edilmektedir. Doldurulacak Pet şişe veya plastik şişe ; günlük dolum kapasitesi, emniyet bandı ve etiket özellikleri ( Çitf veya Tek taraflı ) plastik şişe sıvı dolum ve kapatma makinası nın tasarım aşamasında göz önünde bulundurulan unsurlar olarak öne çıkmaktadır.

Devamını oku
Cam şişe dolum ve metal kapak kapatma makinası tetripakcam şişe dolum pilfer proof kapak kapatma

Cam Şişe Dolum Metal Kapak ( Pilfer Proof ) Kapatma Makinası

Cam şişe dolum ve kapatma makinası şişe dolum makinası grubu içerisinde en çok ihtiyaç duyulan makinadır. Müşteri tarafından talep edilen değişik şekil ve ebatlardaki plastik ve cam şişelere sıvı dolum, kapatma ve etiketleme işlemi yapmak için kullanılır. Gıda sektöründe ki en sağlıklı malzeme olarak kabul edilen cam, gıda ürünlerinin doldurulmasında tercih edilmektedir. tetrimak Makine Ltd.Şti.

Devamını oku
plastik şişe meyve suyu dolum makinasıplastik şişe dolum ve kapatma sirke dolum tetripak makine

Plastik Şişe Dolum ve Kapatma Makinası

Plastik şişe dolum ve kapatma makinası nın bu kadar çok tercih edilmesinin ana sebebi, Plastik şişenin günümüzde oldukça sağlıklı ve dayanıklı olarak üretilebilmesinden kaynaklanır. Gıda sektörü başta olmak üzere pek çok sektör ürünlerini kullanıcılarına değişik ebatlarda plastik şişelerde sunmaktadır. Plastik şişe dolum kapatma ve etiketleme makinası akışkan ürünlerin doldurulup kapatılması ve etiketlenmesi için kullanılmaktadır.

Devamını oku
plastik şişe dolum ve kapatma sirke dolum tetripak makineplastik şişe dolum

Sos Dolum Makinası

Sos dolum makinası akışkan kıvamlı sosların kaplara doldurulup kapatılması için kullanılan makinalardır. Günümüzde damak zevkleri değişiklik göstermekle beraber, bir çok tüketici gıdalarını bazı soslar eşliğinde tüketmektedir. Tercih edilen bu sosların plastik şişe, cam şişe ve kavanoz a doldurulduğu makinalara genel olarak sos dolum kapama ve etiketleme makinesi adı verilmektedir. tetrimak Makine Ltd. Şti olarak bütün bu makinelerin üretimini yapmaktayız.

Devamını oku
meyve suyu dolum makinası tetripak makinameyve suyu dolum makinası tetripak makina

Meyve Suyu Dolum Makinası

Meyve sularının şişelere veya kutulara doldurulması için kullanılan makinaların genel adı meyve suyu dolum makinesi dır. Konsantreden hazırlanmış meyve sularının veya taze sıkılmış meyve sularının Plastik şişe, cam şişe, alüminyum veya karton kutulara doldurulması işleminden sonra meyve suları son kullanıcıya sunulmaktadır. tetrimak Makine Ltd. Şti. olarak bu makinaların tamamını üretmekte ve sektörün lider firmalarına sunmaktayız.

Devamını oku