Kova dolum makinası bir çok sektörün ürünlerini doldurmak için kullandığı makinelerden biridir. Gıda sektöründe genellikle profesyonel mutfaklarda kullanılan salça kova, mayonez kova ürünleri kova dolum makinası tarafından doldurulmaktadır.

Yine boya sektöründe özellikle dış cephe boyalarının doldurulması için plastik kova boya dolum makinası kullanılmaktadır.

Yukarıda Özellikleri tarif edilen bu makina ile plastik kova yoğurt dolum, plastik kova deterjan dolum, Plastik kova salamura dolum, Plastik kova ketçap dolum, Plastik kova mayonez dolum, Plastik kova margarin dolum vb. gıda ürünlerinin ve temizlik maddelerinin doldurulup, folyo ile kapatılıp kapak kapatma işlemi yapılması  mümkündür.

Gösterilen sonuç sayısı: 1

Kova dolum ve kapatma makinası tetripak makinekova yoğurt dolum ve kapatma makinası 2

Kova Yoğurt Dolum ve Kapatma Makinası

Plastik kova dolum ve kapatma makinası ülkemizde gıda sektöründe genellikle yoğurt dolum  makinası olarak kullanılmaktadır. Dünya genelinde belirli bölgelerde tüketilen yoğurt, ülkemizde sevilerek yenilen gıdaların başında gelmektedir. Özellikle restoran ve kafeterya gibi kurumsal tüketiciler plastik kova yoğurt u tercih etmektedir. Kova dolum ve kapatma makinası plastik kova yoğurt dolum için kullanılmaktadır.

Devamını oku