tetrimak Dolum Kapatma ve Etiketleme Makinaları

Dolduruyor | Kapatıyor | Etiketliyoruz

Dolum kapatma ve etiketleme makinaları üretimi konusunda uzmanlaşmış olan tetrimak Makine, 10 yılı aşkın tecrübesini siz değerli partnerlerine üretmiş olduğu makinalar aracılığı ile aktarmaya devam ediyor.

Dolum ve paketleme makineleri alanında Dünya’ da ki trendleri yakından takip eden tetrimak Makine, teknolojik gelişmeler ile tecrübesini birleştirerek daima sizler için en efektif çözümleri sunuyor.

Dolum kapatma ve etiketleme makineleri bir çok sektörün üretim hattında bulunmaktadır. Gıda sanayi, ilaç sanayi, kozmetik sanayi bu sektörlerin başlıcalarını oluşturmaktadır.

Yukarıda saymış olduğumuz sektörlerde faaliyet gösteren ülkemizin bir çok önde gelen kuruluşu ile partner olarak çalışmaktayız. Bunun yanı sıra ülkemizde edinmiş olduğumuz tecrübe ile yurt dışında Türki Cumhuriyetleri, Gürcistan gibi ülkeler başta olmak üzere Dünya’ nın bir çok ülkesine ürettiğimiz makinaları ihraç ediyoruz.

Bu sektörel çeşitlilik içerisinde tetrimak makine süt dolum makinası, ayran dolum makinası, cam şişe ayran dolum makinası, cam şişe süt dolum makinesi, pet şişe dolum makinası, çiğ süt dolum makinası, bal dolum makinesi.

Ve yine salça dolum makinesi, kova dolum ve kapatma makinesi, şişe dolum kapatma ve etiketleme makinesi başta olmak üzere bir çok makinanın üretimi konusunda siz değerli partnerlerine hizmet vermektedir.

Özellikle gıda sektöründe cam şişe ayran dolum makinası, pet şişe süt dolum makinası, bal dolum makinası, plastik şişe meyve suyu dolum makinası. tetrimak Makine’ nin ürün gamında bulunan makinelerdir.

Eğitimli uzman kadromuz ve yetişmiş personelimiz ile tetrimak Makine Ltd.Şti olarak sizlere en doğru makinayı en efektif şartlarda sunmaya devam edeceğiz.

 

Saygılarımızla

tetrimak Ailesi 

 

 

https://www.expogi.com/dolum-ve-paketleme-tetrimak-makine.html/

  • İhtiyaçlarınızı tespit ediyor ve uygun çözümler sunuyoruz.
  • Taleplerinizi projelendiriyor ve uygulamaya geçiyoruz.
  • Üretiyor, devreye alıyor ve efektif sonuçlar yaratıyoruz.
  • Dolduruyor Kapatıyor ve Etiketliyoruz.
  • Dolum kapatma ve etiketleme konusunda tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.