Etiket makinası cam şişe, plastik şişe, cam kavanoz, plastik kavanoz vb. ürünlerin üzerine ürünün markasını içeriğini belirten etiketlerin yapıştırıldığı makinelerdir. Etiket makinesi yapıştırılacak etiketin tek taraflı veya çift taraflı olmasına bağlı olarak tek modül veya çift modül kullanılarak dizayn edilmektedir.

Bu sistem ile pet şişe etiketleme makinası, plastik şişe etiket makinası, Cam şişe etiketleme makinası, kavanoz etiketleme makinesi vb. gıda ürünlerinin yanı sıra antifriz, cam suyu gibi akışkan ürünlerin doldurulmuş olduğu kaplarında etiketleme makinası yapılabilmektedir. Plastik şişe etiketleme cam şişe etiketleme pet şişe etiketleme kavanoz etiketleme kova etiketleme Tetripak Makine Dolum kapatma ve etiketleme.

Gösterilen sonuç sayısı: 1

şişe etiketleme makinası tetripak makine (4)şişe etiketleme makinası tetripak makine (1)

Şişe Etiketleme Makinası

Bu sistem ile pet şişe etiketleme makinası, plastik şişe etiket makinası, Cam şişe etiketleme makinası, kavanoz etiketleme makinesi vb. gıda ürünlerinin yanı sıra antifriz, cam suyu gibi akışkan ürünlerin doldurulmuş olduğu kaplarında etiketleme makinası yapılabilmektedir. Plastik şişe etiketleme cam şişe etiketleme pet şişe etiketleme kavanoz etiketleme kova etiketleme tetrimak Makine Dolum kapatma ve etiketleme.

Devamını oku